O NAS

zdjecie

Kolejną linią produktów oferowanych przez spółkę są zaawansowane systemy symulacyjne oparte na technologii 3D, przeznaczone do specjalistycznych szkoleń personelu z zakresu bezpieczeństwa oraz obsługi sprzętu wojskowego i cywilnego. Dzięki współpracy z doświadczonymi specjalistami tematyki morskiej, wojskowej oraz bezpieczeństwa tworzone systemy spełniają wysokie wymagania merytoryczne (normy ITU, IMO/STCW).

Nasze doświadczenie budujemy na posiadanej sieci telekomunikacyjnej świadczącej usługi dostępu do internetu, telefonii i telewizji dla kilku tysięcy klientów. Jako operator telekomunikacyjny posiadamy niezbędne zaplecze technologiczne do realizacji najbardziej skomplikowanych projektów teleinformatycznych.

Nowatel Sp. z o.o. jest polską spółką teleinformatyczną, oferującą kompleksowe rozwiązania z dziedziny telekomunikacji i informatyki. Od 2003 roku zajmujemy się projektowaniem i produkcją systemów teleinformatycznych integrujących tradycyjne technologie kablowe (telefonia analogowa, ISDN, voip) z rozwiązaniami bezprzewodowymi (cyfrowe i analogowe radio mobilne, TETRA, WIFI, GSM, WiMAX). Integrujemy się z rozwiązaniami radiowymi czołowych producentów (Hytera, Motorola, Icom, Radmor, Kenwood, Sepura, DAMM). Jako jedyni posiadamy w pełni Pure IP system dyspozytorski.

 

3